فیلترمرغ گوشتی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

دان پلت جوجه گوشتی:

به طور کلی مصرف دان پلت در کاهش ضریب تبدیل خوراک و افزایش راندمان واحد های مرغداری و افزایش هماهنگی گله موثر بوده و مزایای ذیل را به دنبال دارد:

  • افزایش رشد و بهبود راندمان تبدیل غذا
  • ژلاتینی کردن نشاسته ی موجود در ذرت و سویا
  • عاری بودن دان از هر گونه آلودگی قارچی و میکروبی
  • یکنواختی در رشد جوجه و افزایش هماهنگی گله
  • جلوگیری از هدر روی دان در حین حمل و نقل، انبار و توزیع
  • توزیع یکنواخت و دسترسی برابر گله به مواد غذایی موجود در دان

در افزایش کیفیت دان پلت سه نکته حائز اهمیت می باشد:

1- فرمولاسیون

2- مواد اولیه

3- فرایند ساخت پلت

فرمولاسیون دان پلت کامل دان با استفاده از روش SID و نسبت ایده آل بین اسیدهای آمینه و همچنین نسبت مناسب انرژی به پروتئین فرموله شده است و احتیاجات جوجه گوشتی در سنین مختلف و دوره های مختلف پرورش را به طور کامل از نظر اسیدهای آمینه، پروتئین، انرژی، ویتامین ها و مواد معدنی تامین می کند.

در کنار فرمولاسیون مناسب، اتفاده از مواد اولیه مرغوب نیز بسیار مورد توجه می باشد. کامل دان همواره از بهترین مواد اولیه بازار جهت تولید پلت جوجه گوشتی به عنوان خوراک کامل این پرنده استفاده می کند.

در فرایند ساخت پلت، از بروزترین و مجهزترین دستگاه و ابزار های روز دنیا استفاده می شود.

از امتیازات ویژه خوراک پلت کامل دان، عدم خیس شدن بستر می باشد زیرا علی رغم بالا رفتن آب مصرفی به دلیل وجود مواد پیوند دهنده در پلت از جمله بنتونیت سدیک که خاصیت جذب آب بالایی دارد، آب اضافی جذب شده و مشکل رطوبت بستر از بین می رود.

دان آماده - پری استارتر 

- وزن گیری مناسب جوجه های گوشتی در هفته اول، بر وزن کشتار نهایی تاثیر بسزایی دارد بنحوی که بسیاری از محققین اعتقاد دارند که هر 10 گرم افزایش وزن در روز اول پرورش، منجر به افزایش وزن 80 تا 100 گرمی در هفته ششم و بعد از آن خواهد شد. پری استارتر کاملدان ضمن بهبود تکامل و توسعه مورفولوژیکی روده کوچک و سیستم ایمنی پرنده، نیاز های تغذیه ای جوجه را در روزهای ابتدایی پرورش تامین می نماید و نهایتا منجر به بهبود رشد، افزایش جذب کیسه زرده و افزایش وزن گله می گردد.

پری استارتر به دو شکل پلت و کرامبل قابل عرضه می باشد.هیچ محصولی یافت نشد