فیلتر
ماکومیل

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

ماکومیل

خوراک پروتئینی گیاهی ویژه

امروزه به دلیل پررنگ تر شدن توأمان ویژگی های کیفی در کنار ویژگی های اقتصادی خوراک ها، جایگزین نمودن محصولات با کاربردهای چندگانه ارزش بیشتری پیدا کرده است .

ماکومیل خوراک پایه و اشتها آوری است که با تکیه بر دانش و تجـربه متخصصان داخلی و با فناوری خاص برای اولین بار در دنیا توسط شرکت ماکیان نوآور امروز تـولید شده است. این محصول کاملا گیاهی تحت فرآیند پخت و عمل آوری خاص، علاوه بر ارزش غذایی بالا (سطوح همزمان بالای انرژی و پروتئین در کنار پروفایل مطلوبی از آمینو اسیدهای ضروری به خصوص متیونین و آرژنین)، بعنوان محرک رشد و اشتها آور در جیره غذایی دام و طیور مورد استفاده قرار گرفته و باعث بهبود چشمگیری در عملکرد و ضریب تبدیل تولیدات دامی و طیوری می شود.

در حال حاضر ماکومیل در طیف وسیعی از مزارع پرورش طیور تخمگذار و گوشتی و دامداری های سبک و سنگین شیری و پرواری عرضه و باعث افزایش بهره وری و کاهش قیمت تمام شده تولید خوراک می گردد . هم چنین سلامت، کیفیت فیزیکی منحصر بفرد و میکس پذیری عالی با سایر اقلام خوراک و بوی مطبوع ماکومیل باعث شده تا استقبال گسترده ای از این محصول توسط کارخانجات تولید خوراک دام، طیور و آبزیان در اقصی نقاط کشور صورت پذیرد.

   

       

دانلود فایل